Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Esemény utáni tabletta után...

Esemény utáni tabletta után vérzés?

Figyelt kérdés

Múlt hét elején jött meg,vasárnap történt a "baleset". Hétfőn bevettem az eseményutáni tablettát,ma péntek van és megjött. Ez mit jelent? :( Már ugye nem lehetek terhes?

Az egyik ismerősöm mesélte hogy neki is megjött utána,de ez "jó".


Köszi előre is.


19/L


2011. aug. 26. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az esemény utáni így működik. Vérzést okoz, hogy a méhnyálkahártya leváljon és az esetleg megtermékenyült pete ne tudjon beágyazódni. Orvos nem mondta el?
2011. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megnyugodtam! Nem,csak felírta. :S Mert nem az Én orvosomnál voltam,Ő elment nyaralni,így csak másik doki tudta felírni!
2011. aug. 26. 10:58
 3/4 anonim válasza:

A kérdést mintha csak én tettem volna fel, de minden szó megegyezik... Ugyanúgy múlt hét elején jött meg nekem is, vasárnap volt a "baleset", és hétfőn vettem be én is a tablettát, és ma jött meg... :')

Nagyon reménykedek benne, hogy ez tényleg jót jelent.. :)

Ja, és én is 19/L :)

2011. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hű.. :) Ez megnyugtató. :) Remélem Én is hogy nem lesz bajunk!
2011. aug. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!