Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon durván fáj a lapocka...

Nagyon durván fáj a lapocka és a gerincoszlopom közti rész. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
TAlán izom. Meghúzódott vagy elfeküdted. Sportolsz valamit
2011. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem sportolok, pont ellenkezőleg. Túl sokat ülök, gép előtt stb. De ez már sajnos vissza-vissza térő fájdalom. Nem tudom mi lehet a gáz.:S
2011. aug. 29. 00:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán rossz testtartás. Próbálj óránként 10 percet felkelni a géptől és megmozgatni az izmaidat. Ügyelj arra hogy a gép előtt egyenes háttal ülj.
2011. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csuklásnál érzem legjobban a fájdalmat. valami ötlet? :D
2011. aug. 29. 12:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon csodálkoznák, ha az egy fellépő gerincprobléma volna.
2011. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik izom görcsös összehúzódása a rossz tartástól és mozgás szegény életmódtól. Erre egyetlen megoldás a mozgás, a hát problémákra nagyon ajánlják a pilátest.

Segíthet sokat a gyógymasszőr is, de nem helyettesíti a sportot.

2011. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már nem érzem annyira, de most meg sugároz át a mellkasomra. K*rva szar komolyan mondom, ha holnapra nem múlik el, el megyek vele orvoshoz.
2011. aug. 30. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nekem ugyanez van és több éve tart, az orvos semmit nem tud vele csinálni, felír izomlazítót, gyulladás csökkentőt, de szart sem ér....

Én is sokat ülök a gép előtt, de már már mindenem fáj, nem csak a gerinc-lapocka terület, és elég elviselhetetlen...gyógyszerek meg nem használnak...valóban a mozgás-nyújtás lehet az egyedüli mentsvárad....netről tölts le gerinc tornát, nyújtást és csináld pár hétig szigorúan rendszeresen...hidd el jobb lesz! Vagy ha időd engedi menj el úszni heti 2x legalább...de csak hátúszás...a mell nem jó!

2011. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el masszázsra,az tud segíteni ezen,nekem is hasonló visszatérő fájdalmam van azon a részen!
2013. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, es mint kiderült, a lapockam felett becsipodott egy izom, es ez okozta a fajdalmat
2014. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!