Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki leveszti az eszmélet...

Ha valaki leveszti az eszméletét az utcán, pl elájuk be tudja úgy verni hátul a fejét, hogy egy elég nagy vértócsa lesz a feje mögött?

Figyelt kérdés

Sajnos múlt héten láttam egy szerencsétlen embert az utcán. Már csak azt láttam hogy fekszik a földön és vérzik a feje hátulról...nagyon rosszul nézett ki szegény...szerintem haldoklott, nagyon furán vette a levegőt, pedig fiatalnak tűnt max 40 volt :-(...

Csak azon gondolkodtam mi történhetett vele...a járdán feküdt biztos nem ütötték el.


2011. aug. 29. 10:02
 1/4 Tinker Bell ***** válasza:
Láttad és nem hívtad a mentőket???
2011. aug. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Általában aki elájul annak van annyi ereje hogy maga elé tegye a kezét, természetesen ha ilyen történik azonnal segítséget kell nyújtani és hívni a mentőket.
2011. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tinker Bell ***** válasza:
Ezzel egy picit vitatkoznék, ugyanis én egy időben elég gyakran ájultam el, és egyszer sem volt időm kipárnázni a puffanást. Szinte mindig valaminek a sarkába vertem a fejem, bár szerencsém volt, mert egyszer sem szakadt be,de a pukli ott volt egy hétig. Szóval lehet olyan szerencsétlenül esni, hogy a becsapódáskor olyan dologba verje a fejét, ami miatt az beszakad...
2011. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Viccelsz, odamentem a többieket megkérdeztem, hogy hívtak-e már mentőt. Mondták, hogy igen...megkérdeztem mi történt és mivel konstatáltam, hogy nem tudok segíteni elmentem. Nem akartom ott állni és bámulni szerencsétlent. Volt vele elég ember, akik várták a mentőt.

De jó lenne tudni,hogy jól van-e, de ezt már nem fogom megtudni. Valamiért az az erzésem, hogy már nem él.

Nekem az jut eszembe, hogy ha valaki elveszti az eszméletét az inkább arcra esik, mint hanyat. De nem tudom. De ő nem elájult szerintem, nyitva volt szegénynek a szeme és a hasán látszott, hogy nagyon erőltetve lélegzik...az volt az érzésem, hogy haldoklik. Talán agyvérzért kaphatott, nem tudom.

2011. aug. 29. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!