Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi értelme van minden nap...

Mi értelme van minden nap fürdeni?

Figyelt kérdés
Egy nap alatt nem koszolódik be az ember normális esetben,mivel rajta van a ruha,és nem is izzad meg. Legalábbis én nem szoktam.Nem elég 2-3 naponta fürdeni?
2009. ápr. 18. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem koszolódunk be, de a komfortérzet miatt kell. Én pld. ha nem tudok fürdeni lefekvés előtt valami oknál fogva, nyugtalanul alszom, forgolódok... megfürödve, bekrémezve, (megfésülködve, nem kiröhögni!) nagyon jókat bírok aludni.. Ja, persze, itt most mindegy, hogy zuhany, vagy fürdés.. :)
2009. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha még nem érlelődtél eléggé (nem vagy még serdülőkorban) akkor kevesebb esélye van annak hogy leizzadj.
2009. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

A víz arra is jó, hogy "pszichésen" kimosd-lemosd magadból, magadról az aznap történteket- ha érted, mire gondolok. Olyan, mint amikor kellemetlen vendég után felmosok, akár kell, akár nem.

A nap lezárásához tartozik. De. Van mit lemosni még egy nap után is. Próbáld ki, hogy fürdőt veszel másnap is, de ne sok vízbe ülj bele, és alaposan mosd meg magad. Csodálkozni fogsz.

Nagyon sok minden kerül a bőrünkre a testünk kiválasztása által is- nem csak izzadmány.

2009. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azért fürdök minden nap, mert hiába nem vagyok koszos, vagy nem izzadtam le, kicsit felfrissít, és nekem sokkal kényelmesebb, jobb érzés úgy ágyba bújni.Különben másnap reggel olyan másnaposság érzés tör rám.De persze előfordul velem is, hogy egy nap kimarad.
2009. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
nincs értelme én is havonta 1x fürdök.a barátaim igaz 2 méterről beszélgetnek velem segáz:D
2009. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hehe...vicces..:)
2009. ápr. 20. 08:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van. Mi havonta egyszer tudunk begyújtani a mosókonyhába, és ott lefürdik mindenki egyszerre. Ez most decemberben éppen szenteste volt.
2010. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Na azt ne mond, hogy nem izzadsz. Minden ember izzad csak legfeljebb a sok dezodor, stift, és egyéb "izzadásgátlóktól" nem érzi a testszagát. Ok, hogy nem koszolódik az ember, de mondjuk higiénés szempontból sem árt naponta zuhanyozni...
2010. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amúgy alvás közben is rengeteket izzadsz:D
2010. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
hát ck annyi h nm leszel izadságszagú disznó akiről kilóval hull a mocsok:)XD
2010. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!