Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van? Pár napja egyszercs...

Mitől van? Pár napja egyszercsak elkezd bizseregni a jobb vagy a bal kézfejem. Eltart pár percig, aztán hirtelen abbahagyja.

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Előbb döntsd el hogy melyik,aztán kérdezz megint.
2011. szept. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
35%
Óvatosabban a kalapáccsal!
2011. szept. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NSBandita válasza:
89%
Na mivel értelmes választ nem kaptál így megpróbálok segíteni.Nekem is volt hasonló szerencsére már elmúlt.Menj be egy kondis boltba(vagy gyógynövény ha nincs más)és tudsz olyan táplálék kiegészítőt venni ami értágító.Ha esetleg néha szédülsz is akkor arra is jó lehet.De inkább orvost kérdeznék a helyedben először mert neked nem biztos hogy az a bajod mint nekem volt.Remélem segítettem
2011. szept. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NSBandita válasza:
100%
U.I.:kondis bolt alatt scitec nutrition,biotech,aminostar,brutalnutrition vagy valami hasonlót gondolok
2011. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp doki. Plusz a ginko tényleg nem árthat. Az javítja az agyi kapillárisok véráramlását.
2011. szept. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Az elsőre ne hallgass. A kéz zsibbadását komolyan kell venni, mert súlyosabb oka is lehet.

pl.: [link]

[link]


Szóval sokféle oka lehet. Mindenképp vedd komolyan, és irány az orvos!

2011. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!