Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tudni a füstölővel...

Mit lehet tudni a füstölővel történő fültisztításról?

Figyelt kérdés

Mi ennek a rendes neve? Ez otthon végezhető? Hol lehet ilyen füstölőt beszerezni? Ha szakemberhez kell fordulni, akkor hova? Milyen gyakran lehet alkalmazni? Maga a kezelés és velejárói?

Szóval minél több információt szeretnék megtudni a dologról.


2011. szept. 15. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fülgyertyázni szoktak, de úgy tudom, a fül-orr-gégészek réme ez a dolog. Nagyon helytelenítik.
2011. szept. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Itt egy igen részletes leírás a fülgyertyáról és annak használatáról:


[link]


Én akkor alkalmaztam, mikor búvárkodni voltam nyaraláskor.

2011. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Az elsőnek mondom, hogy az orvosoknak sajnos nem érdeke, hogy egészségesek legyünk, ezért helytelenítik a ténylegesen jótékony dolgokat.. A rék ellenszere is rég megvan.. :(

2011. szept. 15. 08:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam pl. gyógynövényeket használni erre-arra, de súlyosabb esetekben az otthoni barkácsolás nem feltétlenül vezet jóra. Mindenképpen szakember kell hozzá, a fülgyertyához is.
2011. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

A rék allanszara is rág magven.

Ha annyira feleslegesnek találod a dobhártyádat, akkor hajrá, égesd ki!

2011. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó hozzászóló: a helyesírásod és a "beszólásod" nem engem minősít... ;)


Főként, hogy egy szóval nem mondtam, hogy ki akarom próbálni a fülgyertyát. Azért, mert érdeklődöm egy adott téma iránt, nem jelenti azt, hogy ki is szeretném próbálni, csupán szeretném tágítani a látókörömet, tudásomat. :)

2011. szept. 16. 12:16
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Ó, pedig nem kis meló volt szándékosan rosszul írni. :)


Csak arra kívántam felhívni a figyelmet, hogy talán a fülgyertyát nem egy galád fül-orr-gégész összeesküvés akarja elnyomni, hanem talán valóban kétes hatásossággal, és kellemetlen mellékhatásokkal bír.

2011. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem a figyelemfelhívás és a szándékos piszkálódás között hatalmas különbség van.


Az értelmes emberek undok megjegyzés helyett véleményt nyilvánítanak, és érveket sorakoztatnak fel, amelyekre alapozza véleményüket. Legalábbis az én köreimben.. ;)

2011. szept. 20. 18:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Are you talkin' to me?
2011. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!