Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tizen-huszon évesen normális...

Tizen-huszon évesen normális a derékfájás?

Figyelt kérdés

Huszas éveim elején járok, és hát sokszor van derékfájásom. ha jol emlékszem már álltalános végén is volt ilyen. sajnos egy rossz mozdulat és már fáj is. hasonlo koru ismerőseimtől nem hallottam még ilyen. szüleim is eléggé derékfájásosak.

ha picit hidegebb van, pl hogy hosszu uju kell, csak ugy veszem fel hogy valami van alatt ami védi a derekam. ez normális amugy igy 23 év körül?


2011. szept. 15. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok, mégis gyakran fáj a derekam.. Olyan érzés, mintha 1000 tűt szúrnának bele. Főleg akkor jelentkezik, amikor sokat sétálok, illetve biciklizek. Meg ha nem pihenek eleget.


Bár jobban fáj azóta, mióta óriásit estem a derekamra..:P

2011. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen
2011. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Etkaanyo Yogaja! Ezt nezd meg, mivel kontoralni tudod, hogy a tartasod helyes-e, mivel ez az idos holgy errol beszel, es beis mutatja a helyes tartast, de elmagyarazza azt is, hogy miert nagyon fontos ez.

En ugy gondolom, hogy a te esetedben ezzel van a problema, de ha nem, akkor pedig elkell menni egy orvosi kivizsgalasra, es ott fogjak kideriteni az okat, mivel tobb oka is lehet.

2011. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 12-13 éves korom óta fáj a derekam és 15 évesen /tavaly/ derült ki hogy kóros vesekárosodásom van...
2011. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 15. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!