Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A betegség valamilyen lelki...

A betegség valamilyen lelki dolog következménye mondják egyesek, akkor mégis miért vannak súlyos gyerekbetegségek?

Figyelt kérdés
Alig élnek valamit és máris lelki dolgok miatt alakulnának ki a dolgok náluk is? Mit gondoltok erről?
2011. szept. 16. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
én is annak a híve vagyok, hogy sok betegség lelki okok miatt alakulHAT ki, de ez azért nem ilyen tiszta, hogy CSAK attól :D ezt azért senki nem hiszi szerintem :D
2011. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
A lelki dolgok is kihatnak a testre, de a testi problémák is okozhatnak lelkit. Ez a kettő összefonódik. Viszont, ha a tested rendben van, akkor a lelki bajokon hamarabb túllendülsz és nem okoznak testi tünetet. Fordítva már kevésbé igaz, mert ha vitaminhiánytól süllyedsz depresszióba, azon egyértelmű, h csak a vitaminpótlás segíthet. :)
2011. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Mit gondolnánk erről? Az, hogy a betegségek lelki okairól szóló könyvek körülbelül az asztrológiával állnak egy szinten. Logikát ne nagyon keress bennük. Ügyesen kihasználják azt, hogy a pszichés problémák tényleg szerepet játszanak egyes betegségek kialakulásában, és amikor valaki rájuk mer kérdezni, e mögé bújnak. Mintha az bármit is igazolna a fantazmagóriáikból.
2011. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!