Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bevehetek úgy paracetamolt,...

Bevehetek úgy paracetamolt, hogy holnap fogorvoshoz megyek?

Figyelt kérdés
Megfáztam, hőemelkedésem van. Csak két pici tömés lesz, tehát nem valószínű, hogy ad érzéstelenítőt, de mi van, ha mégis kell? Nem lesz valami gond belőle, hogy 12 órával előtte gyógyszert vettem be?
2011. szept. 20. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd be.
2011. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. szept. 20. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beveheted, de nem biztos, hogy el kéne menned, nem szeretik, ha betegen állítasz oda érthető okokból...
2011. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Abban reménykedem, hogy holnapra jobban leszek.

Már lassan két napja ebben az állapotban vagyok, bágyadt, fáradt vagyok, de pl. ugyanúgy dolgoztam, most gépezem.

De tuti volt hőemelkedésem pár órája, sőt, szerintem most is, nincs lázmérőm, de simán forróbbnak érzem a testem, meg mikor golyós dezodort használtam, rögtön éreztem, hogy hú, de hideg.

Most hogy bevettem a gyógyszert vagy fél órája, jobban érzem magam.

2011. szept. 20. 23:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is most gyógyultam egy vírusból, de az istenért nem vitte le a lázam a gyógyszer. A hidegvizes borogatás meg egyből...-.-" Lehet neked is segíteni fog, jobbulást.
2011. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy 38-fokig ne vidd le, mert a hőemelkedés gyógyít!!!!!
2011. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! :)

Most már szerintem biztos kifelé megyek belőle, visszatért az étvágyam is, meg ma már a munkavégzésemet sem zavarta annyira.

2011. szept. 20. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!