Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontérzékenységnél volt e...

Frontérzékenységnél volt e kar fájdalmatok ( olyan mint az izomláz, és csak eső előtt van, meg 36 fokba)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor térdben, bokában van ízületi fájdalom. Annak ellenére, hogy fiatal egyetemista vagyok, úgy mozgok szélsőséges időjárás változásnál, mint a 80 éves nagyim. Elég kétségbeejtő olykor, de hát előfordul. Voltam kivizsgáláson, semmi bajom, tényleg csak a front.
2011. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) Hát remélem nálam is csak erről van szó. Egyébként tényleg elég kétségbeejtő.
2011. szept. 24. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem anno naplót kellett vezetnem, hogy mely napokon fájtak az ízületeim, ezt minden este összevetettem az országos meteorológiai szolgálat jelentéseivel (milyen front van éppen, amikor fáj), ebből számomra is egyértelműen kiderült, hogy valószínűleg csak a front. Azért csináltattunk egy-két röntgent biztos ami biztos, mert sajnos a felmenőim között nagyon sok emberkének volt porc problémája.

Ha nem akarsz még dokihoz menni vele, akkor próbáld ki te is a naplót, hátha előrébb jutsz. Ezt viszont hónapokig célszerű vezetni, hogy minél átfogóbb eredményt kapj. Ha addig nem bírsz várni, avagy csak nem szeretnél, akkor irány a doki.

2011. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!