Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van olyan probiotikum, ami...

Van olyan probiotikum, ami nem tabletta vagy kapszula?

Figyelt kérdés

Sok gond van az emésztésemmel, most is egész nap émelygek és nem múlik el. :S Szinte minden stresszhelyzetben, éhesen rögtön émelyegni kezdek, és ez egyre jobban zavar. Gyomrom is gyenge, sok zsírosat se ehetek egyszerre. Néha iszom B6-os pezsgőtablettát, de van, hogy azt se bírom meginni. Láttam egy reklámot egy probiotikumról, ami állítólag segít az emésztési gondokon. Segítene ez nekem? Vagy valami más megoldás? Nehezen bírom már. Gyerekkoromból megmaradt egy szokásom, hogy a gyógyszert nem bírom egyben lenyelni, csak összetörve kis folyadékkal. Így ha rendszeresen szednem kéne, kellemetlen lenne.

Mi lenne a megoldás? :(

16/L


2011. szept. 23. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
joghurt
2011. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normaflore, vagy Actimel. Vagy a joghurt, ahogy már írták. Ezeket próbálgasd.
2011. szept. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gasztró 825 probiotikum. Ez por alakú és a leghatásosabb. Kicsit drága, de két hónapig elég egy tégellyel. Nekem kórházi orvos javasolta hasonló tünetekre és segített.
2011. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!