Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legolcsóbb orrcsepp...

Melyik a legolcsóbb orrcsepp vagy orrspray?

Figyelt kérdés
Sajnos csak 860 Ft van itthon nálam, és reggelre nagyon benáthásodtam. 2-re megyek dolgozni, addig valamit kéne kezdenem magammal...
2011. szept. 27. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

azért nem kapsz, de jobb is, káros.

Egy kis sós vízet szippants fel

2011. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a DM-ben vettem egyszer ilyen tengeri sós vizes orrsprayt. De nekem az nem használt az orrdugulásra. Nekem csak a Rinospray plusz vált be, nem irritálja az orrom, és gyorsan hat. De nem jön ki 800-ból...
2011. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én novorint szoktam használni. Nem emlékszem, hogy 1000-nél többet fizettem volna a gyógyszertárban. Pontosan nem tudom, de olyan 500-600 körül lehetett az ára.

Menj be és kérdezd meg, hogy mit kapsz ennyiért. Akármi jobb, mint a semmi.

2011. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Házidoki nem rendel délelőtt? Receptre kapható orrcseppek párszáz forintosak, igaz, csak egy-két hétig jók.
2011. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Talán lemész a gyógyszertárba, és megkérdezed!!!

Túl egyszerü lenne, mi?

2011. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyógyszertári orrspray hatékonyan tisztítja az orrjáratokat, szabad, könnyű légzést biztosít még a legnagyobb allergiaszezonban is, azonban a benne lévő tartósítószernek „köszönhetően” hosszú távon károsítja az orr- és arcüreg nyálkahártyáját. A legjobb, ha saját maga készít otthon (mellékhatás nélküli!) orrcseppet. Ehhez oldjon fel 2 teáskanál sót 2,5 dl meleg vízben. Töltse bele egy fecskendőbe (vagy kiürült, alaposan elmosott, lecsavarható tetejű, pumpás orrspray-s üvegcsébe), hajoljon a mosdó fölé, és spricceje orrába a folyadékot.
2011. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem, ezzel maximum kimosod ha van vmi az orrjáratodban, de ha be van dugulva, azt a nyálkahártya vagy minek a megduzzanása okozza, amit a kis sós vizes lötykó ugyan nem oldja meg!

Én írtam a dm-es tengervizes izét, hogy nem használt semmit. Nekem ha aludni akarok és nem megfulladni, muszáj a Rinospray. Igaz nem is használom hosszútávon, csak 3-4 napig míg dugulós az orrom, és akkor is napi 2-3-szor fújok maximum! Inkább éjjelre, mert nappal nem zavar annyira mint este hogy nem bírok miatta elaludni.

2011. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!