Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sok gyógyszertől lehet hánying...

Sok gyógyszertől lehet hányingerem? :-S (C-Vitamin, Béres B6 Vitamin, Fogamzásgátló, és kedélyjavító) Ma csak ezeket szedtem!

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem simán... a 2 vitamin helyett szedhetnél Supradene-t vagy Cetebét,egyet a kettő közül... akkor már nem 4 tablettát szedsz,csak 3-at...máris eggyel kevesebb...a kedélyjavítón is gondolkodj el,hogy nem tudsz-e rajta magadtól uralkodni(mármint a kedélyállapotodon)...c vitamin az szerintem kell,de nem kell 20 fajta vitamint szedni,mert ennyi úgyse marad benn a szervezetedben,ennyi nem tud hasznosulni,és ami nem hasznosul,az nemm raktározódik,hanem úgyis kipisiled...
2011. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a b6 vitamin csökkenti a hányingert, és ezek közül szerintem max a kedélyjavító okozhat hányingert
2011. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

C vitamint ma kezdtem az ínyem miatt (500mg)

A kedélyjavítót is ma kezdtem,tegnap kaptam a receptet!

Akkor a Béres B6-ot hanyagolom!Pedig eddig azt szedtem mert sokx volt hányingerem a stressz miatt!De ez most másabb!Sokkal erősebb!

2011. szept. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!