Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sziv ritmus zavarom van....

Sziv ritmus zavarom van. Lehet hogy ettől ennyire sötét a szem környékem? Az is marad?

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki hogy egy életen átszednem kell egy gyogyszert.Vagyis nem tudják ki kezelni.. Maradnak a karikák egész életemben?????
2011. okt. 1. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a kérdésedre nem tudom a választ. Viszont én kérdezni szeretnék. Miben nyilvánul meg a ritmuszavar, és milyen tüneteid vannak? Köszi.
2011. okt. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5-8mp ig tartó gyenge nyomást éreztem ritkán.24órás EKG segitségével állapitották meg.Ha akkor nem vizsgáltak volna 23éves vagyok,30éves koromra nagy esélyel szivinfartusom lett volna.Ezt mondta a doki és valahogy igy fejezte ki magát:"ki hagyott egy dobbanást aztán kettőt dobbant").És ez a ritmus zavar lehet csak 2,3 havonta jelenkezett.Szerencsémre az EKG alatt. Tömören ennyi.:)
2011. okt. 1. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy válaszoltál. Azért kérdeztem, hogy mik a tünetek, mert nekem is elég furán viselkedik a szívem pár hónapja. Nem fájdalom, hanem olyan fura érzés. Mintha kihagyna egy-egy dobbanást, vagy pont ellenkezőleg nagyot dobban.:) Ilyenkor enyhe szorító érzést érzek, ami csak pillanatig tart, viszont sűrűn jelentkezik.


Te honnét veszed egyáltalán, hogy szemed körül a ritmuszavar miatt sötét. Ezt orvos mondta? Lehet, hogy teljesen más okozza.

2011. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta nincs konkrétan betegség aminek ez a tünete.Kislány koromban mondta valaki hogy "szives "leszek.És igy lett.. Ha nem ritmus zavarod van akkor lehet pánik jellegű a panaszod.Minden képp menj orvoshoz.Hallgass a testedre amig csak suttog! Ne várd meg a kiálltást!!:)
2011. okt. 4. 09:57
 5/5 anonim ***** válasza:
A szívritmuszavar, lehet pitvari és lehet kamrai is.Amikor azt mondják kimarad egy dobbanás, az nem teljesen igy van.A nagydobbanást megelőzi egy kóbor ingerület azaz egy exrta ütés. Ez után van egy kompenzációs pauza, ami alatt telítődik a kamra vérrel, tehát picit többet nyom ki a kis és nagyvérkörbe. Ezt érzitek meg.
2011. nov. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!