Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj ha mar 23-evesen, erossen...

Baj ha mar 23-evesen, erossen meg erzem a frontokat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen megérzem őket. Egyik ismerősöm a vércukorszintjén érzi a hidegfrontot. A 10 éves öcsém is néha néha érzi, a volt ovistársa már 3 éves korától kezdve érezte, úgy fájt a feje szegénykének.:/ Van egy olyan "előrejelzés" hogy az elkövetkezendő 20 évben az emberek 2/3 lesz frontérzékeny vagy hogy (valami ilyesmi:P) Nem jó, de ez van:)
2011. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gyanítom, hogy még a macskám is érzi.
2011. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bajnak nem baj, de nem is jó. Amennyiben kellemetlen tünetekkel jár, tapasztalatból javaslom a Béres Antifront kapszulát.
2011. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Inkább az a legnagyobb baj, hogy 23 évesen még mindig nem tudsz helyesen írni. Az én véleményem szerint ez elég "gáz".......
2011. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2011. okt. 9. 16:46
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem gond, viszont lehet neked kellemetlen.

Igaz, már nem hiszem, hogy a kérdésed aktuális de azért leírom az én történetemet :).

Hip-hop táncos vagyok. Készültünk fellépésre, én meg elkéstem a bemelegítésről, így nem melegítettem hanem egyből a koreót táncoltuk. Igen ám, de a be nem melegítés megtette a hatását: egy erőteljesebb "billenésnél" roppant egyet a térdem és összeestem. Térdficamom lett, ami elég kellemetlen, tekintettel arra, hogy alig tudtam ülni is, nemhogy állni.

Azóta sem jött teljesen helyre, (de lehet ez az én naivitásom, hogy ennyi idő alatt helyrejöjjon TELJESEN) pedig 2 hónapja történt.


Azóta én megérzem a térdemben a front változást, ugyanis nagyon erősen nyílal a térdkalácsom olyankor. Nagyon fáj, alig tudok járni olyankor.

Pedig én csak 15 leszek pár hónap múlva.. :)

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy semmilyen életkorban nem baj, ha frontérzékeny vagy!! :)

2015. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!