Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki megszokta a 30-32...

Ha valaki megszokta a 30-32 fokos hőmérsékletet, mert mindig abban volt, az megfázhat 24-25 fokban?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem,de tény és való,hogy aki megszoksz egy állandó hőmérsékletet az másképp reagál más hőmérsékletre.

Én például egész nyáron 15-18 fokban voltam.Amikor hazamentünk nyaralni akkor nekem a 19-20 fok megszokott volt,és pólóban elvoltam míg az otthoniak pulcsiban..

2011. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kisbabám nyári születésű, megszokta a nagy meleget, most body, zokni, pulcsi, nadrág, és mégis hideg a kis keze. Mi lesz télen a 20-21 fokban? Mit adok majd még rá? Vagy lassan hozzászokik?
2011. okt. 9. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
babánál más a helyzet. hozzá fog szokni ne aggódj:)
2011. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nyári születésű vagyok,és még sok-sok millió ember.Eddig még senkinek nem volt emiatt gondja.

A kisbabák meg akár hiszed akár nem,sokkal jobban bírják az időváltozást mint mi felnőttek.Ne csodálkozz ha lesznek olyan napjaid,hogy te fázni fogsz de a gyermeked meg ki lesz melegedve..(főleg ha izgő-mozgó gyerek)

2011. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!
2011. okt. 9. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!