Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szúró fájdalom a lapockáknál...

Szúró fájdalom a lapockáknál mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácstalan vagyok, mióta ma felkeltem, azt tapasztalom, hogy minden mély lélegzetvétel során jobb oldalon a lapockámnál és kicsit "beljebb" is szúró fájdalmat érzek. Főként, ha kicsit görnyedten ülök/állok. Hajolgatásnál levegővétel nélkül is benyilall és egyéb "tekeredő" mozdulatoknál. Ha hajolás közben veszek levegőt, az szinte elviselhetetlen, tehát erősen testtartástól függ. Mi lehet ez? Valami tüdőt érintő vagy egyéb? Sajnos hideg szélnek ki voltam téve tegnapi nap folyamán elég rendesen, valószínű ahhoz van köze. Volt ilyennel tapasztalatotok? Egyéb tünet, láz, köhögés, orrfolyás, semmi nincs.

25/F


2011. okt. 17. 21:57
 1/2 Edus:) válasza:
rossz tartás, elfeküdted.. kérd meg valamelyik hozzátartozódat hogy masszírozzon meg, és próbáld meg kihúzni magad amikor mész, ülsz stb.. :)
2011. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, úgy néz ki tényleg valami becsípődött és nem belső eredetű... kezd megoldódni, egy kis testmozgás jót tett neki. :)
2011. okt. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!