Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mernétek így partyzni menni?

Life is beautiful kérdése:

Mernétek így partyzni menni?

Figyelt kérdés

néha elég érdekeset pisilek, mintha gennyes lenne, dokinál is voltam ,volt vér is meg genny is benne... :\


valszeg, megfázott a vesém, legalább is remélem ,de semmi vesefájdalomra nem panaszkodom szó szerint


már jó egy hónapja nem voltam sehol bulizni ,és olyan rossz hogy hívnak ,de nem mehetek .. mer ivás lenne a vége.


nos mit csináljak? .. már jó lenne növelni az életkedvemet , nagoyn hullámzó. vagy várjak vele

18f


2011. okt. 19. 22:39
 1/8 klemi88 válasza:
mégis szerinted ki nézi a pisidet!?szerintem senki,de ha mégis akad kiváncsiskodó simán pisilsz egyedül,meg buli ugyis este van-sötétben.én mennék ha nem fáj semmim.
2011. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kaptál rá gyógyszert? Mert akkor vegyed be szépen, legalább másokat ne fertőzz össze.

Azt meg olvasd el a tájékoztatón, hogy alkoholfogyasztást tiltja-e.

Ha eddig stimmel, akkor akár még jól is érezheted magad.

2011. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tartózkodj az alkoholtól, 1-2 sör belefér, de ne rövidezz. és igyál sok vizet, gyümölcslevet...
2011. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nyáron kaptam, elmulasztotta kb 3 hét után már nem volt benne, aztán megin..


nem is attól félek hogy vki nézi hogy nekem ilyen, mer ált .sárga színe van, hanem féltem az egészségemet..

2011. okt. 19. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért akkor érdemes lenne kivizsgáltatni magad, meg átgondolni, honnan / hogyan kaphattad vissza.
2011. okt. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem ne kockáztasd az egészségedet. A megfázott veséd nem örülne a nagy mennyiségű alkoholnak. Inkább valami mással dobd fel magad, hívd át a haverokat egy filmre vagy csinálj mást, amitől jó kedved lesz, de egyenlőre tegyél meg mindent azért, hogy teljesen meggyógyulj. Öltözz melegen ezentúl, ha ki vagy melegedve meg ne menj hidegre, akkor sem ha jól esik kiállni a bulihely elé egy kicsit. :) Még egy tipp: Kamillatea!


Üdv

Kiche

2011. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

megyek ultrahangra megin. de még vagy 2 hét:\


minden nap már másfél hete iszok kamilla teát. felöltözöm, téli kabátba megyek, még 15 fokban is mikor megsülök:\

már jó lenne ha elmúlna.

2011. okt. 20. 18:03
 8/8 anonim válasza:
Javulást! ;)
2011. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!