Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Én lehet hogy bediliztem?

Én lehet hogy bediliztem?

Figyelt kérdés
33éves vagyok,és mindig az jár mostanába a fejembe,hogy milyen jó lenne ha még gyerek lennék.Mert akkor minden jó volt,élt a papám,a szüleim is fiatalok voltak.de annyira beleélem magam,hogy sokszor sirok.Tudom már rég volt,de nem megy ki a fejemből,mikor sétáltunk a papámhoz szüleimmel hozzá,meg egy csomó szép emlék.Ne küldjetek psziológushoz,léci.Ha van ötletetek írjatok.
2011. okt. 25. 08:13
 1/8 anonim válasza:

Egész életemben úgy gondoltam, hogy jobb volt gyereknek lenni, és a mai napig visszamennék, ha lehetne. Nagyon hiányoznak azok az emberek, akik már nincsenek mellettem. Szóval szerintem nem vagy egyedül.

Rám akkor törnek erősebben ezek az érzések, mikor nem érzem jól magam a bőrömben.

Neked rendben van az életed? Jól mennek a dolgaid? Boldog vagy?

2011. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.csak hiányzik a gyerekkor.Meg az,hogy nem fiatalok anyuék se.Nagyon jó volt akkor.:)
2011. okt. 25. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ember gyakran nosztalgiázik arról, hogy milyen szép volt akkor, de ha már túlzásba visszük, akkor a jelenünkben van valami gond, azt kellene ugyanolyan széppé és izgalmassá tenni.
2011. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Igen, szerintem is így lehet valahogy, hogy ha boldog vagy a jelenben és teljes az életed, nem nosztalgiázol annyit. :)


Akkor könnyebben elfogadod, hogy a szüleid arcán gyűlnek a ráncok, és hogy pl. már nem tudod olyan csillogó szemmel várni a Jézuskát.

2011. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor diliznék be teljesenha meghallna egyik szülőm.erre is sokat gondolok mostanába.:(
2011. okt. 25. 09:09
 6/8 A kérdező kommentje:
2011. okt. 25. 10:22
 7/8 anonim válasza:
Amíg gyerekek vagyunk felnőttek szeretnénk lenni, ha felnövünk akkor jövünk rá, hogy gyereknek lenni sokkal jobb volt. Ezzel szerintem mindenki így van.
2011. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes mikor az ember gyerek felnőtt akar leni, mikor felnőtt gyerek akar lenni, mikor nyáron úszunk az izadságban telet akarunk mikor télen befagy a segg lukunk nyarat akarunk. Az ember sosem éri be azzal ami van valamibe mindig csomót keres. pl.: szegény vagy gazdag akarsz lenni de mikor gazdag leszel már mindened meglesz és unalmas és céltalan lesz az életed.
2011. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!