Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mért viszket a torkom ha a...

Mért viszket a torkom ha a fültisztítózom belül?

Figyelt kérdés
Egyböl köhögnöm kell.
2011. okt. 29. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Miért fültisztítózod belül? D:
2011. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanigy van amint fültisztitózom a fülem olyan rossz érzés, és nekem is egyből köhögnöm kell...eddig azthittem h csak nálam van ilyen...
2011. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fültisztítóval a fület kell tisztítani :-))) Viccesen tetted fel a kérdést, de amúgy értem. Biztos sok a fejedben a váladék. Gondolj bele, a fül, az orr, a torok minden tele van mindenféle gusztustalansággal, biztos irritálja a nyálkahártyát, ha piszkálod a füled. Valamiféle ingert vált ki, ami kihat a garatra is. Fura amúgy, de nekem pl ott szokott viszketni, ahol a nyáltermelődés beindul.
2011. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak a jobb fülem köhögős :)
2011. okt. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hallójárat mély tisztítását amúgy sem ajánlják a fül-orr-gégészek, mert csak befelé tunkolod, ami ki akar jönni, és meg is sértheted a dobhártyát.

Amúgy tényleg furcsa, már-már perverz érzés, bár nekem a torkom még sosem kapart tőle.

2011. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fura érzés, olyan viszkető érzés, de nem kellemetlen, de én már többször jártam úgy, hogy lecsúszott a vatta és a férjem csipesszel szedte ki. Szóval csak óvatosan "élvezkedjetek".
2011. okt. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Többször átfogalmaztam a kérdést, azért sikerült ezt a zagyvaságot kihozni belöle, bocsi :) A fülemet fültisztítózom, nem a torkom. Nem akarok én mélyre kotorni, de félek, hogy ha nem száraz hajmosás után, akkor megfajdul ha utcára megyek, vagy szimplán csak koszos marad.
2011. okt. 29. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!