Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli kávé nélkül olyan...

Reggeli kávé nélkül olyan vagyok, mint a mosott sz*r. Igaz, hogy csak 2 hetet kellene kibírnom így, mert ennyi idő alatt kiürül a szervezetből a koffein?

Figyelt kérdés
Így 2 hét letelte után ugyanúgy lennék kávé nélkül is, mintha ittam volna plusz jobban is hatna. Tényleg elég 2 hét?
2011. nov. 1. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már "tiszta" vagyok :-) Régebben én is függő voltam, rengeteg kávét ittam minden nap, mert anélkül hulla voltam. Ráadásul úgy, hogy nem is szeretem. Aztán abbahagytam, egyik napról a másikra. Mit mondjak? Ez is olyan, mint egy drog, de legalábbis rendesen elvonási tüneteim voltak.

Fejfájás, iszonyatos fáradtság, és ez egy héten keresztül. De aztán túllettem ezen az időszakon, és meg kell mondjam, megérte. Ritkán iszom kávét, de rendszert már nem akarok belőle csinálni, nehogy megint hozzászokjak. Szóval egy hét nagyon szar, de aztán tényleg jobb. Tarts ki!

2011. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!