Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár hete elkapott a mostanában...

Pár hete elkapott a mostanában hódító hasmenéses vírus. Erről lenne kérdésem. Lehet, hogy még attól nem vagyok jól még mindig?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hete az egyik napon hirtelen iszonyatosan elkezdtek fájni a végtagjaim+a derekam is úgy fájt mint még soha.. 1-2 órára rá hihetetlenül elkezdtem remegni, majd fél óra múlva 38°-os lázat mértem. Másnapra az ég világon már semmi bajom nem volt - ezt furcsálltam is. Csak a közérzetem nem volt úgy igazán a helyén.

Aztán egy hétre rá elkezdett menni a hasam, az egy hétig tartott, naponta többször kellett kimennem, semmi nem maradt meg bennem. Ennek múlt hét előtti pénteken lett vége (eddig biztos, hogy ugyan az a vírus volt.. de ->)most megint egy hétre rá bitang rossz a közérzetem, szédülés, bizonytalanság érzésem van - igazából minden szorongásos depr.-ós tünetem iszonyat mód felerősödött+olyan, mintha még a hormonjaim is megőrültek volna..


Kérdés: lehet, hogy még mindig az a vírus van bennem? Vagy esetleg van valamilyen front, ami miatt a pszichés tüneteim így felerősödtek? Kicsit aggódok, hogy mi van velem.. ha valakinek van ötlete, kérem, hogy írja meg!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 1. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze nincs a vírusos hasmenésnek a depresszió tünetekhez. Ez attól független, véletlen egybeesés. Viszont nem is egybeesés, mert a vírus max 1 hétig marad a szervezetben, utána kiürül.

A depresszió öszi, téli idöszakkal összefüggésben van,és most jön ki rajtad :(

2011. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Csak azért gondoltam, hogy esetleg van összefüggés, mert a láz és az egy héttel az utáni betegség az tuti hogy ugyan attól volt. És akkor szoktam pszichésen is kilenni, ha bujkál bennem valami. Hát nem tudom.. még arra gyanakszom tényleg, hogy valamilyen front van - attól is erősödnek a szorongásos dolgaim. Meglátjuk..

Köszönöm még egyszer a válaszod!:)

2011. nov. 1. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!