Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki tud segíteni, nagyon rossz...

Ki tud segíteni, nagyon rossz érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma kipróbáltam ismét a Katit és 1 és fél pakk felment belőle annyit szívtam fel.

Nagyon rossz kedvem van tőle az egyik barátomat felhívtam, hogy vigyázzon rám, hogy ne hogy a szülők bejöjjenek.

Még eddig sosem kértem haverom segítségét ebben és amikor kábultam szégyeltem is magam előtte egy kicsit és ez miatt nem tudok elaludni. :(

Nagy sok volt kb8 órálya történt ez meg velem.


Ilyenkor mi segíthet?

Többet nem fogom csinálni mert a mai nap vettem észre hogy nem jó.

Szeretnék edzeni mert régen sokat futottam és szeretném ha a barátom büszke legyen rám!


Szerintetek ciki hogy felszívtam 1 nap ennyit?

Amúgy legutóbb 3 hónapja próbáltam.

Ezen kívül semmi mást amúgy akkor jó volt.

De ez a mai nap ez nagyon katasztrófa. :(


Mit csináljak?????

Mától undorodom tőle mert rossz rájöttem.

Szégyenlem magam nagyon letörtség érzetem van. :(

17/F


2011. nov. 2. 21:48
 1/3 A kérdező kommentje:

Tényleg hülye voltam rába.sztam arra a sza..rra 6 ezer forintot :( :/


ku.rva életbe nagyon megbántam :S

2011. nov. 2. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted Katit mint drogot? Én a "Katit" az acetonra hallottam, pontosan mit szívtál?

Rossz hírem van ami egyben jó is.

A másnaposságot/elvonási tüneteket ki kell bírni. Azért is mert tudod hogy legközelebb ezért sem akarod majd újra használni. Ez fog elrettenteni. De ha bedrogoztál inkább szólj szüleidnek. Tévedni emberi dolog, inkább az a fontos hogy elismerjük és tanuljunk belőle.

Nem javaslom hogy bármit bevegyél, mert kitudja milyen reakciót vált ki, inkább igyál sokat és ha tudsz menj ki az erkélyre. És mondd meg szüleidnek.

Nem irigylem őket, bár már lehet rá is jöttek.

2011. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

értem értem.

több nem lessz ilyen úgy érzem!

köszönöm mindenkinek!

2011. nov. 4. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!