Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen rosszul lettem mit...

Hirtelen rosszul lettem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Le vagyok százalékolva pánik betegséggel.

Már nagyon régen éreztem ,hogy a bőrömön mintha ezer tűszúrás lenne és levert a víz.

Bemenni félek a kórházba ,mert tudom,hogy bent tartanak.

Merjek bevenni még valami nyugtatót amiket szedek egyel többet most amíg ezt érzem.Nagyon rossz. :(


2011. nov. 4. 12:57
 1/5 Virág6 ***** válasza:
Mikor vettél be utóljára?Mert ha reggel,akkor vegyél be nyugodtan.Én is pánik beteg vagyok.Nekem ha rámjön a pánik,kicsit kiszoktam menni a levegőre,megvizezem kicsit a karom,és az arcom.Tudom milyen rossz az,azért irom.
2011. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Be vettem a délit 12:20 kor várom,hogy hasson,de nem vagyok jól.

Szedek sanaxot meg pár hangulat javítókat és kifejezetten pánik betegségre való tablettát.

Szívesen beszélnék veled,hogy te hogy éled ezeket meg mert én nagyon rosszul.

2011. nov. 4. 13:12
 3/5 Virág6 ***** válasza:
Nyugodtan írjál privátba.Addig is lefoglalod magad
2011. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is panik beteg voltam,foglald le magad,vegyel valamit a kezedbe es gyurjad,vagy van egy masik modszer,hogy mind a ket agyfelteked müködtesd,ülj le,tedd az öledbe ,keresztbe a kezeid,majd a jobb kezzel erintsd meg a ball valadat,ballal a jobbat,tedd vissza le a jobb kezed ,majd a bal,kezd ujra forditva bal kezzel,majd megint jobb es igy tovabb,közben koncentralj amit csinalsz,ha nem tudsz kimenni,nyisd ki az ablakot,lelegezz melyeket,en ilyenkor kivantam a colat,allandoan volt otthon,habar különben nem iszom,vegül a hipnozis segitett,3x voltam,azota tünetmentes vagyok.
2011. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A coláról jutott eszembe,,lehet,hogy sok kávét ittam?? Én hülye!! nincs elég bajom.

Reggel szoktam felet a másik felét 10 után és most már 2 adagot meg ittam az egy helyett.

De jó ,hogy írtad a colát...köszííí

Tuti ez a bajom.

2011. nov. 4. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!