Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit ajánlanátok ebben az...

Mit ajánlanátok ebben az esetben egy főiskolásnak? (bőv. A leírásban)

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon ideges természetű voltam és állandóan feszült. Most elkerültem főiskolára és épp emiatt kezdem el különböző nyugtató hatású teákat inni és magnéziumot szedni. Viszont annyi a tanulnivalóm, hogy kávét vagy energiaitalt kénytelen vagyok inni mert különben nem bírnám. Nem gátolják egymás hatását? Mi lenne a megoldás?
2011. nov. 9. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, gátolják. Nekem egy tanárom vizsgadrukkra nagy dózisú C vitamint ajánlott, de ez csak alkalomszerű használatra javasolt. Úgy nyugtat, hogy az agyműködést nem gátolja, illetve inkább serkenti.
2011. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az energiaital rendszeres fogyasztása viszont a szervezetedet teszi teljesen tönkre. És akkor más nem csak stresszes leszek, hanem beteg is. A kettő meg végképp egy kamikáze életmód.

Ajánlani tudom neked a Bach-virágterápiát, nagyon jótékony, nulla mellékhatással.

[link]

2011. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
leszek=leszel:))
2011. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia


A magnézium az jó dolog de ha módod van rá akkor szerintem vegyél kalmag italpórt ami a megfelelő arányban tartalmazza a kalciumot és a magnéziumot sőt még c vitamin is van benne. C vitamint is szedhetsz nyugodtan attól semmi bajod sem lesz. de a c vitamint is grammnyi mennyiségben érdemes szedni. Egyébként a kávé és az energiaital az az idegrendszernek sem tesz túl jót sajnos.

2011. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!