Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ajánlót agyserkentőket szedni?...

Ajánlót agyserkentőket szedni? Mik a mellékhatásaik általánosságban véve?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok az egyik barátnőm miatt, ő ilyen agyserkentőt eszik - egy bazi nagy gyógyszert, hogy így fejezzem ki magam -, 15 éves, és azt vallja, másképpen nem tud tanulni, és koncentrálni. De nagyon féltem, hogy minden nap ezt a mocskot eszi... Orvosok, gyógyszerészek válaszát várom első sorban, hogy ez mennyire veszélyes ilyen korban, milyen káros hatásai lehetnek, amiket senki nem említ?


Erősen kételkedek benne, hogy bármi jó is lenen az ilyen pirulákban, azon kívül, hogy pillanatnyilag úgy tűnik, hatásosak.


2011. nov. 12. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

dr. Bubó válaszol:

mondd meg a barátnődnek, hogy csak olyan gyógyszert szabad szednie, amit én, vagy az ő orvosa írtak föl neki. Ha nem így csinálja, hamarosan Ursula kezei közé fog kerülni.

2011. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Agyserkentő tablettát hivatalosan csak mentálisan elmaradt személyek, főleg kisgyermekeknek ajánlott régebben a gyermekneurológus, vagy psychiáter. Szerintem nem ért sokat.Régen Romániában, rengeteg újszülöttel szedették/dolgoztam sokááig gyermekpsychiáter mellett/

Beszéld le a barátnőded, csodaszer nincs a megokosításra.

2011. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bensdorp ***** válasza:

Ha megírod, milyen készítményt szed, könnyebben tudok majd válaszolni.


egy gyógyszerész

2011. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg fogom kérdezni, amilyen hamar csak tudom.
2011. dec. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!