Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy megszúrjam az ujjam?

Figyelt kérdés
Vércukrot kellene mérnem, de nem tudom rávenni magam, hogy megszúrjam az ujjamat. Orvosnál már csináltak nekem ilyet többször is, tudom, hogy épp csak egy kicsit fáj, de nagyon utálom a tűket. Hogyan vegyem rá magam?
2011. nov. 15. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb vércukormérő tartozéka egy toll formájú eszköz. Beállítod az erősséget rászorítod az ujjadra, megnyomod a gombot, és egy piilanat alatt kész. Kibuggyan egy csepp vér, az elég is.
2011. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát én odáig jutottam el, hogy beállítottam 3-asra, felhúztam, de megnyomni már nem merem, csak tartom itt az ujjamhoz :( Nem tudom, miért kell ehhez ennyi lelki erő, mikor tényleg nem fáj annyira.
2011. nov. 15. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy, kérj meg vkit...
2011. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este anya csinálta, de azért csak meg kéne tanulnom egyedül használni.

Meg pl. olyanoktól is félek, hogy mi van, ha szúrás után nem ugrik vissza a tű és beleáll az ujjamba :S

2011. nov. 15. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor kihúzod?:D De egyébként miért ne húzódna vissza?

Odatartod, becsukod a szemed, megnyomod a gombot és kész.

2011. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tegyél ki egy 20 ezrest magad elé ,és gondold azt ,hogy a tiéd lesz ,ha megcsinálod!!! menni fog!!
2011. nov. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó tetszik XD
2011. nov. 15. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök neki ,hogy egy kicsit fel tudtalak vidítani!!!!Sajnos én is hordom a magam keresztjét(nem a cukorral,nekem más féle nyavajáim vannak),ezért mertem poénra venni a dolgot,!!!!jobbulást!!
2011. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!