Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 napja gerincfájdalom ébredés...

2 napja gerincfájdalom ébredés után. Mitől?

Figyelt kérdés

Üdv!

21éves férfi vagyok.

2 napja reggelente mikor felébredek/ vagy az éjszaka közepén egyszerűen be akar szakadni a gerincem (nem nem a hátam , a gerincem fáj)

nagyon rossz érzés, utána el sem birtal aludni ma hajnalban se.

Nem rántottam/nem húztam meg a hátam, nem csináltam megerőltető dolgot.

olyan érzés mintha szét akarnának csúszni a csigolyáim és veszettül fájnak :S


lehetséges hogy növök? de 21 évesen? 185cm vagyok így is


Köszi


2011. nov. 17. 12:02
 1/6 anonim válasza:
Valószínűleg gond van a matracoddal. Próbáld ki, hogy egy földre terített pokrocon alszol egy éjszakát.
2011. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a kérdésem kiírása óta reggelente ugyanígy gerincfájdalmakkal ébredek. fáj fáj , aztán belenyilal, és nagyon rossz :S

Délutáni csendes pihenőn voltam ma , de miután lefeküdtem rá 10 percre megint fájdalom fogadott, és rohadtul belenyilalt többször is :(


Mi ez? :(

2011. nov. 29. 21:15
 3/6 A kérdező kommentje:

csak akkor fáj ha lefekszem, napközben semmi bajom. reggelente mikor "bejáródik" utána jó.


Matraccal semmi baj

2011. nov. 29. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor üdv a klubba!!!


2 évig nem volt pénzem rá és így 30 éves ágyon feküdtem sokáig, eleinte azt hittem szétszakadok reggelente.

Most a nyáron vettem egy nagyon frankó rugós francia ágyat, ki se akartam szállni belőle, annyira frissen fájdalom mentesen kelltem minden reggel.

DE 2 hónapja egyszerűen minden vissza jött, nem tudom elképzelni hogy mi lehet, szerintem hülyén alszok vagy ilyesmi.

Mit lehetne ez ellen tenni?

Azt tudom hogy alvás közben a gerinc csigolyák eltávolódnak egymástól és olyankor sérülékenyebbek tudnak lenni, de hogy minden reggel úgy kelek mint aki tegnap vesztett a cigánysori bunyóba, nappal meg semmi bajom.

Reggelente nyomok egy kis tornát, azzal fájdalom mentessé teszem az egész napomat, de ez nem mehet 31 évesen évekig.

Szerintetek gerincsérv lehet vagy mi???

2013. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
CSatzlakozom KLUBBA :s Megtudtátok azóta hogy mi lehet az oka?
2013. nov. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez a bajom, nagyon fáj a gerincem reggelente,a matracommal semmi baj mert direkt ilyen testfelvevős,gerincjavítós matracom van szóval azzal semmi baj, de azt tudom hogy minden reggel nagyon fáj a gerincem : (

17/L

2014. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!