Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet összefüggés esetleg?...

Lehet összefüggés esetleg? Vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h bánt engem egy dolog, az pedig az, h egy jó páran kemény fiúnak tartanak meg nincs is besz@ri kinézetem meg azért kiállok magamért meg a barátnőmért meg a barátaimért is. De h ha mégis úgy lenne konfliktusom valakivel akit ismerek így suliba vagy valami, akk kicsit "visszahúznám" magam, de h ha ismeretlennel lenne valami akk már erőszakosabb-agresszívabb lennék. És ezt furcsállom, h miért van, és h ha bármi baj lenne akk félnék ha olyannal kerűlnék szembe akit ismerek. Szerintetek? - miért van ez így... nem értem.?!


A másik meg: hogy elég sok problémám van meg kicsit paranoiás vagyok, h majdnem betegesen féltem a barátnőmet h elveszítem h annyira félek, meg h ha pl. a szüleim hangosan röhögnek vagy valami egyből megyek ki a konyhába, h "biztos veszekednek". És arra lennék kíváncsi


2011. nov. 17. 22:55
 1/1 A kérdező kommentje:

bocsánat, lemaradt:

"És arra lennék kíváncsi, hogy van-e a kettőnek köze egymáshoz? 17/F

2011. nov. 17. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!