Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet szívritmuszavar?

Lehet szívritmuszavar?

Figyelt kérdés
Apukám azt mondja fura szúró érzés van a mellkasában. Rá kéne venni, hogy menjen el orvoshoz. Kicsit utána olvastam, és attól tartok, szívritmuszavara van... :(
2011. nov. 24. 11:37
 1/2 anonim válasza:

szerintem mindenképpen menjen el, mert lehet akár komoly baj is.

nagybátyámnak is így kezdődött. aztán jött a légszomj, a szívdobogás... :( akkor már elment dokihoz, és kiderült, hogy pitvarfibrillációja van, így hajlamos a stroke-ra is. (pedig csak egy szívszúrással kezdődött. :( ezzel nem megijeszteni akarlak, csak jobb megelőzni bajt.

egyébként tudok ajánlani egy oldalt is. igaz facebook-on van, de nagyon hasznos szerintem. azt hiszem az a neve, hogy "ne adjon esélyt a stroke-nak". egy bácsi van a nyitólapján. :) nah szóval keresd meg, és nézzetek rajta körbe. eléggé hasznos szerintem.

remélem tudtam segíteni. :)

2011. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 komasa ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nem lehet az ilyennel viccelni. Nagyon nagy gondok is lehetnek belőle, ezért menjen el orvoshoz, aki meghallgatja a szívét, esetleg egy ekg-t is csinál, és kiderül az igazság. Mindenképpen vedd rá, hogy menjen el orvoshoz!!!!!
2011. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!