Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Így őszvégén mindig előjöna...

Így őszvégén mindig előjöna depresszióm. Orbáncfű bogyót akarok szedni. Tapasztalatok? 17/f

Figyelt kérdés
Évek óta szorongok és súlyos depresszióban szenvedek. Mit tehetnék h. egy kicsit jobb kedvem legyen? Tanulmányaim pocsékak, a barátaimmal elég instabila viszonyom. gyakran jókat beszélgetünk, majd sokszor ha rossz kedvem van, vagy nem tudom elfojtani az impulzusaimat leüvöltöm őket, elhordom mindennek és elég kiszámíthatatlannak tartanak emiatt. Ezen kívül meleg vagyok és rendkívül sok probklémám adódott már eddig is a szexuális hovatartozásom miatt. egyszerűen kilátástalannak tartom az életem és nem tudok tenni ellene. Két éve valerianat, rudotelt és xanaxot szedek néha. Most valamilyen gyenge depresszánsra gongoltam, aminek nincs mellékhatása. Nektek mia tapasztalatotok errőla gyógyszerről? Aki esetleg bűvebben szeretne beszélgetnia depresszióról és a mindennapjaimról, avgy esetleg beszélgetni szeretne írjon privit
2011. nov. 27. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Orbáncfű tea biztos,h jót szokott tenni.Sétálj a friss levegön,ha teheted menj el szoláriumba hetente 7-10percet,figyel arra,h egy kis csokit,édességet nassolj minden nap,hallgass zenét...ha ezektöl se jobb Valeriána inkább,mint más! esetleg itt-ott Xanax
2011. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!