Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szörnyen fáj a fejem, mit tegyek?

Szörnyen fáj a fejem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vasárnap óta fáj a fejem ( bal felén). Tömöm magamba a gyógszert de nem használ semmi. Orvosnál tegnap voltam,nem mondott semmit,majd elmúllik.

Másnak is van ilyen gondja?


2011. nov. 30. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem front lehet, mert nem vagyok fejfájós, tegnap mégis olyan migrénszerű fejfájásom volt, hogy ihaj.


Másik verzió, hogy gyulladt fogad van. Nekem egy bedurrant bölcsességfogat úgy vettek észre, hogy kínzó egyoldali fejfájással mentem orvoshoz. Nekem "csíkban" fájt, fejtetőtől nyakszirtig.

A fogam egyáltalán nem fájt, mert kisugárzott a fájdalom.

2011. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szóval fogorvoshoz menj el, legrosszabb esetben letudtad a szokásos ellenőrzést. Nem lepődnék meg, ha találna valamit.


Ha huszas éveid elején vagy, akkor a rendetlenkedő bölcsességfog elég valószínű.

2011. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

18 éves lány vagyok ez lemaradt:)

Nagyon köszi a választ.

2011. nov. 30. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Igyál sokat. Tiszta vizet, teát, gyümölcslevet. Két gerezd fokhagyma is jó fejfájásra.

A bölcsességfog is lehet akár, jól írják a többiek, bajod meg nem lesz a sok folyadéktól.

2011. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem is borzasztóan fáj már majdnem egy hete. Olyan mintha szét akarna robbanni,vettem be gyógyszert én is,de nekem se használt semmit...
2011. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál sok folyadékot, lehet front, stressz, esetleg migrén.
2011. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Tömöm magamba a gyógszert de nem használ semmi."

Ne szedjél be sok gyógyszert, az talán még rosszabb, alacsony lesz tőle a fájdalomküszöböd, az pedig hát valljuk be sz@r dolog..

2011. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!