Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhatja aranyér? Tapasztalat...

Okozhatja aranyér? Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma az aranyermből szabályosan folyt a vér,legalább is én úgy gondolom mert megint elég jól kijött és napok óta fáj,viszket főleg wc-és után.Vettem ma hemorid kenőcsöt és elkezdtem kezelni de azt nem tudom hogy okozhatja-e aranyér az ilyen nagymértékű vérzést mert nekem még soha nem volt igy.
2009. máj. 13. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos okozhatja.Egyik közeli rokonomat kórházba kellett vinni,és meg is műtötték,annyira vérzett neki. De azóta teljesen tünetmentes,s ez már néhány éve volt. Szerintem menj el orvoshoz mindenesetre,mert azért jobb,ha kizárnak minden mást. De szerintem inkább az aranyérre utalnak a jelek.
2009. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. máj. 14. 08:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sürgősen menj el sebészhez,aki legyűrűzi a vérző aranyeret!Én is húztam-halasztottam annyira,hogy már majdnem teljesen kivéreztem.Ilyenkor már nem segit semmilyen krém.Ha legyűrűzték az aranyeret,utánna lehet majd idővel krémezni.Én a MastuS-t használom,nagyon bevált!Jó egészséget!

2009. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!