Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik, hogy 204/178-as...

Létezik, hogy 204/178-as vérnyomással nem lett semmi bajom? Rosszul lettem, zsibbadt a nyelvem és ziháltam.

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 02:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de azonnal dokihoz kellett volna menned. Anyumnak is így volt pár hete egy pár napig. Kapott egy csomó gyógyszert, elküldték vérvételre. Ki kell vizsgáltatnod, hogy ezt mi okozza, mert nem normális jelenség 200 feletti vérnyomással cirkálni. Mindenképp menj dokihoz, meg kell az okát keresni.
2009. máj. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez rettentő magas. Rendelkezel túlsúllyal, esetleg mozgásszegény az életmódod?
2009. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nagy szerencséd volt, hogy nem lett agyvérzésed. de legközelebb lehet nem lesz mázlid. kezeltesd a magas vérnyomást mert tényleg nem játék. tarts rendben az egészséged és fordíts gondot a megelőzésre, minthogy agyvérzés után félbénán vagy magatehetetlenül kelljen tolószékben leélned az életed.
2009. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a TIA-azaz átmeneti agyi keringési zavar.A következő már agyvérzés lehet!!!Én a helyedben rohamban loholnék orvoshoz,mert nem akarnék béna lenni, vagy meghalni.És nem ide írogatnék-akkor lehet, hogy nem is olyan rossz a helyzet?
2009. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!