Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában sokat szúr a jobb...

Mostanában sokat szúr a jobb oldalon, a bordáim alatt.2 hónapja megvizsgáltak, minden leletem negatív. Akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez volt, meg néha most is előfordul. Epehólyag problémára gondoltunk, az orvosom is, de az ultrahangon semmit nem találtak. Tehát elvileg semmi bajom..de néha olyan elviselhetetlenül fáj, hogy gyógyszerre sem múlik el. Ezek után csak a stresszre tudok gondolni, mástól nem lehet. Neked ultrahangot is csináltak? Mert ha az is negatív lett, akkor lehet neked is a stressztől van. Arra meg sajnos nem nagyon van megoldás ebben a mai világban.

2009. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha helytelen a testtartásod, attól is lehet ilyen probléma. Pl. görbe hát, beesett mellkas csökkentik a belső szervek terét, így a kapacitását is. Ha ez a helyzet, akkor valamelyik szerved, vagy a rekeszizmod helyért könyörög. A tesóm Alexander-technikát tanul hasonló probléma miatt.
2009. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is így kezdődtek a bajaim, és sokáig semmit nem találtak, aztán eljutottam az infektológiára(fertőző osztály)ahol májgondozó is működik egyben és akkor kiderült hogy Toxoplazmózisom van, ami a májamra húzódott, csak egy vérvétellel lehetett kimutatni. Egyébkén kutyáktól és macskáktól lehet elkapni. Szerintem kérj beutalót az infektólógiára.
2009. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..végre értelmesek emberek írtak

csináltak UH-ot,minden rendben,ill.más szervemmel van "baj",a vesémben van ciszta,de ez a fájdalom nem amiatt van,és ezzel sem csinálnak semmit!

A testtartásomon pedig van mit javítani,de fura,mert ha nagyon kinyújtózom,akkor jobb lett:)

2009. máj. 15. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!