Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a gyomrom?

Mitől fájhat a gyomrom?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve szinte minden evés után görcsöl a gyomrom és sokszor van hányingerem. Szinte akármit eszek, szóval ha húst valami körettel vagy ha sonkáskenyeret akkor is:/ párszor hasmenésem is volt úgy, hogy semmi mást nem ettem, mint a többiek, és nekik semmi bajuk nem volt. Nehéz leírni hogy milyen érzés, egyszer hasbarúgtak labdával még régebben tesiórán, ahhoz tudnám hasonlítani.
2011. dec. 3. 22:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Az jutott még eszembe hogy elég sokat idegeskedek a szüleim miatt, állandóan veszekednek, ordítoznak egymással, ha tovább alszom, mint ők, szinte biztos, hogy erre kelek. Ettől lehet?
2011. dec. 3. 22:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Ettől is lehet, de mástól is. Sztem te ne mondjál konkrét okot, hanem inkább menj el orvoshoz. Majd ő megállapítja. Az állandó idegeskedés okozhat testi tünetet, de általában nem ezzel kezdődik. Tehát doki. És próbálj beszélni a szüleiddel, hogy ne veszekedjenek annyit. Ugye nem temiattad veszekednek?
2011. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi:) nem, pénz miatt.
2011. dec. 3. 22:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg szerintem nem tudják elviselni egymást, próbáltam mondani, hogy ne veszekedjenek, de jó ha öt percig betartják, utána ugyan úgy megy tovább. Minden apróságon felkapják a vizet, már régebben is így volt, de pár éve a pénz miatt sokkal többet veszekednek
2011. dec. 3. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fekélyed lehet, amit a stressz csak fokoz. El kell menni orvoshoz, és ő majd tud írni rá gyógyszert, ha kell.
2011. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy gluténérzékenység vizsgálat nem ártana.
2011. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, főleg azért nem, mert idegességtől inkább az üres gyomor szokott fájni. Menj el gasztroenterológushoz, ahová a házi orvos ad beutalót. Ne hanyagold el, mert lehet komoly oka is az ilyen gyomorfájás
2011. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szal mi se diagnosztizáljunk. Menj el ahhoz az orvoshoz, akihez tartozol. Házidoki, iskolaorvos, gyerekorvos. Mondd el neki a gondodat úgy ahogy van. És akkor ő tud segíteni.
2011. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!