Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tavaly antibiotikum kúrán...

Tavaly antibiotikum kúrán voltam, pár héttel később elkezdett szarakodni a gyomrom azóta rossz, candida lehet?

Figyelt kérdés

tudom hogy lehet ezer más is ,de már elegem van a sok vizsgálatból


candida elszaporodását ugytudom az antibiotikum is okozhatja


hogy lehet kivizsgáltatni?(kaki minta már volt pár,de nem kifejezetten candidára)


már másfél éve nem jó az emésztésem(gyakori fingás,laza kaki)

18f


2011. dec. 5. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani étrended az oka. Kevesebb fűszeres dolgot egyél.
2011. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
alig eszek fűszeres kajákat, legalább is a tudtommal nem fűszeresek
2011. dec. 5. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts probiotikum kúrát, hátha regenerálódik.
2011. dec. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyél meg minden este egy probiotikus joghurtot, kerüld a tejterméket egy ideig, fehérliszt helyett egyél teljeskiörlésű tönköly lisztet, és egyél minél több zöldséget és gyümölcsöt.
2011. dec. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az a baj a joghurtoktól ,hogy ugyanúgy wcre kell mennem tőle, kb fél órán belül. néha látom hogy zöld a kaksim, van hogy világosbarna, van hogy sötétebb, mondom jól van ahogy

akarod..


köszönöm a tanácsokat

2011. dec. 6. 08:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd annyiban, te jó ég, zöld??

Ilyet még nem is hallottam.

(Illetve mióta ide járok a gyk.-ra, fogjuk rá, hogy hallottam, a kisbabás anyukák folyton erre panaszkodnak)

2011. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem hagyom, most is szedek rá homeopátiás cuccot(1 hónapja és még semmi), anyámnak mondom hogy de azért jó lenne vmi kivizsgálás, csak már így is sokat költöttek rám ,és már kicsit unják ezt a nagy költekezést :\


én meg unom hogy szarul érzem magam ..

2011. dec. 6. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos beutal gasztroenterológushoz, az ingyen van, érdemes kivizsgáltatni az okot, ez így nem normális.
2011. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!