Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl sok csoki okozhat gyomorég...

Túl sok csoki okozhat gyomorégést?

Figyelt kérdés
Ma reggel óta ég, fáj, néha szúr a gyomrom. Nem tudom, mitől lehet. Arra gondoltam, hogy tegnap este nagyon sok csokit ettem és az okozhatja. Szerintetek ez hülyeség?
2011. dec. 6. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, nekem vasárnap égett nagyon a gyomrom, amikor nem bírtam ellenállni a csokikrémes tortának és nagyon sokat ettem belőle. A savas refluxnál pl. egyik tiltott étel a csoki.
2011. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Itt eszembe jut az az eszement reklám, mikor a csaj arról panaszkodik, hogy a nagymamájánál telezabálja magát, amin csak a Stompax segít. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha ismernétek a mértéket és a saját emésztő rendszeretek működését. Soha életemben nem ettem magam tele. Semmivel!
2011. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nem megérkezett tegnap a Mikulás? :)
2011. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!