Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » EEG és neurologiai vizsgálatbó...

EEG és neurologiai vizsgálatból lehet következtetni agydaganatra?

Figyelt kérdés
Rossul voltam éjjel,félrebeszéltem,zsibbadtam..ezeket a vizsgalatokat végezték,de minden rendben volt..állitolag tetánia rohamom volt.36 hetes kismama vagyok..Másnak is fája a feje tüsszentéskor,erölködéstöl?Félek az agydaganat lehetöségétöl..De gondolom az orvos rájött volna ha az van..
2011. dec. 9. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, rájött volna.
2011. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ..terhesseg elött sajna panikbeteg voltam,ez a terhesseg alatt elmult..de tegnap nagyon megijedtem..elkezdett zsibbadni a kezem,majd a szám,utana nem talaltam a szavakat,nemtudtam kifejezni magam..a doktornö tetániára gyanakodott,kaptam magnézium infuziot,reggelre normális lett a beszédem..reggel csináltak EEG-t,az normális volt..de a fejem még mindig fáj,föleg,ha köhögök,vagy erölködök..szoval kicsit megijeszt...
2011. dec. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!