Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni ha ropog az...

Mit lehet tenni ha ropog az állkapcsom?

Figyelt kérdés

Mármint ellene.

Igazából minden izületem rogog, sajnos. Az állkapcsom konkrétan azóta, amióta levették a fogszabályzóm. Ez az ami a legjobban zavar, a többi izületem ropogását még elviselem valahogy.


2011. dec. 11. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én állkapcsom is ropogott evés közben.Magától elmúlt. már 2 éve nem vettem észre, hogy roppanna ásítás rágózás vagy evés közben.kb 1 évig éltem vele együtt. A férjemnek ropogott a többi izülete.A térde volt a legdurvább amióta meghízott nincs panasza, de nem hiszem hogy ehhez köze van ahhoz hogy felszedett 15 kg-ot.
2011. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mamámnak meg nekem is ropogott a nyakunk nekem a lábam is ...és elég idegesítő volt hogy amikor anya aludni szeretett volna én MEG lassan járkáltam ropogtam és arra ébredt fel...CSALÁN TEÁTÓL ELMÚLIK 5-10 LITER ;)
2011. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a csalán tea most komoly? elég hihetetlen, hogy egy "kis" teától elmúlna... Amúgy magadon tapasztaltad a hatását? Külsőleg vagy belsőleg alkalmaztad a csalánteát?
2011. dec. 12. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!