Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Egy 17éves lány vagyok, és folyton idegeskedek még azon is amin nem kéne! Mindennap hányingerem van már lehet h beképzelem:S mit tehetnék ez ellen? lécci segítsetek
2011. dec. 12. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszélj a problémáidról a barátaiddal, szüleiddel. Vannak enyhe gyógynövények amik nyugtató hatásúak, ilyen a levendula, citromfű, macskagyökér.

Ha külső segítségre van szükséged elsőnek pszichológus segítségét kérd, ha túlmutat a problémád a hatáskörén majd továbbirányít szakorvoshoz.

2011. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De még azon gondolokozok hogy attól is lehet hányingerem...kb másfél hónapja elkezdtem szedni fogamzásgátlót és csak úgy abbahagytam mert rosszul voltam tőle, rá 2napra megjött. Most meg vagy 2hetet késik! :S
2011. dec. 12. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:
De ugye végigszedted rendesen a levelet, nem a közepén hagytad abba? Előtte is voltak menstruációs zavaraid? Menj el nőgyógyászhoz, elég felelőtlen volt így szedni a bogyót.
2011. dec. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szedtem végig a levelet. 5 szem volt hátra amikor elkezdtem hányni. aztán kiderült hogy ez nem a fogamzásgátlótól van hanem elkaptam egy vírust! Utánna meg is bántam h nem szedtem tovább! De aztán 2napra rá megjött és minden rendben volt. Most meg késik, de terhes nem vagyok tuti , csináltam tesztet!!!
2011. dec. 12. 16:49
 5/8 A kérdező kommentje:
ja és előtte nem voltak menstruációs zavaraim, csak nagyon görcsöltem. De amikor legutoljára megvolt akkor egyáltalán nem!
2011. dec. 12. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Felborította a hormonháztartásod a tabletta, esetleg hívd fel az orvost, de amúgy is jobb lenne fél évet várni mielőtt újra elkezdesz tablettát szedni.

Viszont a tüneteid legtöbbje szerintem már pszichés, nyugodj meg, vissza fog állni minden a normális kerékvágásba, csak időbe fog telni, türelemmel várd ki.

2011. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem is akarok most egy jó ideig tabletát szedni! Nőgyógyászhoz fogok fordulni hamarosan! köszönöm szépen a segítséged :)
2011. dec. 12. 16:57
 8/8 anonim ***** válasza:

az idegességre még a magnézium is jó lehet, van pl magna B6, és a B6 vitamin hányinger ellen jó.

Próbáld ki, hátha segít.

De nődokival mindenképp beszélj.

2011. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!