Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen hőmérséklet változás,...

Hirtelen hőmérséklet változás, mitől lehet, mi ez?

Figyelt kérdés

Egy hete vagyok beteg,felsőléguti gyulladás,tüdőgyulladás,ilyesmik. Sokszor érzem azt,hogy fel megy a hőmérsékletem,de nem a lázzal megegyező tünetek- hidegrázás stb- jelentkeznek, hanem szabályosan melegem lesz,mindent le akarok magamról vetni, úgy érzem magam,mint egy kályha, kipirosodok, izzadok, néhány perc alatt elszokott múlni. Mitől lehet, mi ez, mit tegyek ellene?

Hidegvizes törölközővel szoktam magam ilyenkor kicsit áttörölni (nyakamat,tarkóm,homlokom,meg a karjaimat) illetve nyitok ablakot hogy levegőhöz jussak, mert azt is nehezen veszek ilyenkor.


2011. dec. 18. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
meny dokihoz meséld el neki valamit biztosan mond.de így részletesen .vagy nyomtasd ki!
2011. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!