Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ilyen durván kiszáradva a szám?

Figyelt kérdés
MOstmár nagyon durván ki van száradva a szám, nem is száj már, hanem egy véres-sebes cafathalmaz... hehe.. Hiába kenem bármivel, semmi nem használ. És nem labelloval, meg ilyenekkel, amikbe szárító anyagokat tesznek, hanem rendes ajakápolókkal, amik mindenki másnak használnak... Most már se enni se mosolyogni nem bírok, mert abban a pillanatban reccsen szét a szám..... Nagyon rossz!! Segítsetek, mit csináljak vele!??
2011. dec. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne nyalogasd amikor kint vagy, és ne is törölgesd, továbbá próbáld ki rá a canestent, abban vannak a legjobb hámositó anyagok, még a bepanthennél is jobb!
2011. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a hagyományos Niveát tudom javasolni Neked.


[link]


Én mindig éjszakára kenem be vele, hogy ne kerüljön a számba a krémből. Fogmosás közben picit dörzsöld át a szádat fogkefével mielőtt bekened, hogy az elhalt bőrdarabkák leessenek.


Remélem Neked is használ majd! :)

2011. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!!

a niveát már próbáltam, és csak még rosszabb lett tőle... :(

PEdig sokan ajánlották

2011. dec. 23. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!