Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális ha életem eddigi...

Az normális ha életem eddigi összes telén, minden kézmosás után be kell kennem a kezem, különben nagyon száraz lesz?

Figyelt kérdés

kézrémmel természetesen


lehet tenni ellene vmit hogy ne száradjon ki olyan könnyen?

vagy inkább fogadjam el(az már nagyjából megvan :D )

18f


2011. dec. 23. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális, velem is ez a helyzet. Hordj kesztyűt, talán akkor kevésbé fog száradni.

Amúgy ez a "kézrém" jól megnevettetett. :)

2011. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, télen sokakkal előfordul. A kesztyű hordása mellett próbáld meg, hogy esténként bekened mandulaolajjal a kezed, nekem segített! :) (Legjobb lefekvés előtt, hogy ne olajozz össze mindent.) Napközbeni használatra a kamillás, a körömvirágos vagy a Perilla krémet ajánlanám, lehetőleg alkoholmenteset válassz, az a kirepedezett bőrt se csípi. :)
2011. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hidegallergia - lanolinnal kend be napi 1x, nekem az vált be, mondjuk nekem a sima kézkrém már nem segített, úgy kiszáradt, hogy vérzett is.

gyógyszertári lanolin megoldotta!

2013. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem normális (tehát nem ez az egészséges állapot), de ez a legjobb gyógymód, hogy szorgosan kenegeted. Jobb kezelés nem nagyon van rá.
2013. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!