Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre tobb hajszalerem latszik...

Egyre tobb hajszalerem latszik foleg a combomon es a terdhajlatba, de a pasim mondja, hogy van a gerincemen es a csipomon is. Baj lehet belole kesobb?

Figyelt kérdés
30 eves vagyok. Van kidudorodo is a terdhajlatban. Allo munkat6 vegzek. Fel eve nem dohanyzom, azota sokkal tobb hajszaler jott elo.
2008. márc. 28. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen az álló munka nem tesz jót.Viszeresedik alábad.Munkaközben gumis harisnyát kellene hordanod.Meldruhid nevű viszérkrémmel kenegesd.Vannak különböző gyakorlatok is viszerekre:rakd fel a lábad a falra,a lábfejed pedig feszítsd előre teljes erődből pár másodpercig,ezt ismételgesd úgy 5x-6x.Szorítsd a lábujjaid ökölbe amilyen gyorsan és erősen tudod,majd ernyeszd el ezt is ismételd párszor.Körözz a lábfejeddel befele majd kifele.Állj lábujjhegyre,majd a talpadon gördülj a sarkadra,ezeket naponta csináld nem kell soká 5-10 percig.Ezekre azért van szükség,mert a viszeret az okozza,hogy az érben található kis billentyűk nem zárnak rendesen és valamennyi vér vissza folyik,nem tud a szív felé áramlani,ezért dudodorik ki az ér a felgyülemlett vértől.Ezek a gyakorlatok segítenek abban,hogy a pangó vér tovább haladhasson.Futni tilos!Remélem segítettem,minden jót!
2008. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, segitettel, nagyon koszonom a valaszodat.
2008. márc. 29. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az erek elvesztették rugalmasságukat a tápanyaghiány miatt. C vitamin!!! Napi 6-8 GRAMM (8000 mg)-ot szedj! A C vitamin felelős az erek rugalmasságáért. Ezért a hiánya viszért vagy magas vérnyomást okoz. Meg rendes multivitamin sem ártana: Scitec: Multi-X
2008. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szedek Centrumot (azt hiszem azt), de nem vagyok rendszeres, van, hogy 1 hetig is elfelejtem akar. (tudom, Cavinton :) )

Viszont naponta legalabb 3x eszem friss gyumolcsot, rengeteg zoldsegfelet frissen is fove/sutve/parolva is.


Viszont kikoltoztem Skociaba majd 1 eve. Lehet, hogy az idojaras hatasa ez?

2008. ápr. 2. 12:45
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja es koszi a valaszt,

A Centrummal pedig megprobalok rendszeresebbe vallni.

2008. ápr. 2. 12:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!