Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 órája elölről-hátulról...

2 órája elölről-hátulról kijön belőlem minden. Kiszáradhatok?

Figyelt kérdés
Ez csak azért kérdés, hogy menjek-e ügyeletre, vagy nem lesz semmi és holnapra rendbe jövök? Hogy pótolhatnám a folyadékveszteséget, ha kijön belőlem? Mert hát amit megiszok, azt hamar viszontlátom. Szerintem 2-3 liter víztől már elbúcsúztam...
2011. dec. 23. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kortyolgass csak, és kb. 10 perces időközönként.
2011. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néhány óra alatt nem fogsz kiszáradni!

Bizonyára elkapott a rota vírus. Holnapra rendbe fogsz jönni!

Egy csipet sót tehetsz az innivalódba, az segít megkötni a vizet.

2011. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg figyelj oda a folyadékra egy kicsit kortyolgass az talán bent marad. Nincs széntablettád? Jó a sós vízben főtt krumpli és az étcsoki ha más nincs.
2011. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
keksz,ropi főtt répa,banán.Hideg tea,hideg víz,Hűtőhidegen.Orvosi szén,5x5 tbl,reasec,esetleg daedalon.
2011. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Asszem van ,csak ősrégi, az nem gond ugye? Elvileg az nem gyógyszer..
2011. dec. 23. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem LACTOPROTECTet javasoltak egy ilyen szituban, de mondjuk előtte egy napig gyógyszer nélkül próbálkoztam, aztán mivel be is lázasodtam, elmentem dokihoz és ettől elmúlt egy nap alatt kb
2011. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!