Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj pici nyílt sebbel turkálni...

Baj pici nyílt sebbel turkálni a WC-ben? (eldugult a wc, és kidugítottam. )

Figyelt kérdés

Sajnos bele kellett nyúljak szó szerint a kakába, viszont van jópár karcolás (macska) a kezemen, és a nagyujjamon pedig egy vágás ami még nem forrt össze (kés).


Eléggé csípte az ujjam, mikor belenyúltam. Persze utána miután elhárult a dugulás, alaposan kezet mostam, de addig is kerülhetett valami a szervezetembe aminek nem kellett volna?


(Nem a saját kakámban turkáltam, rokonoméban..



2011. dec. 26. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! :( Nem volt otthon gumikesztyűd?
2011. dec. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a végefelé jutott eszembe hogy valamit ráhúzzak a kezemre. Zacskót húztam, gumikesztyű nem volt...
2011. dec. 26. 11:13
 3/6 bánomisén ***** válasza:

Felhúzhattál volna egy gumikesztyűt vagy akár egy nylonzacskót is a mancsodra, hogy ne puszta kézzel kotorássz a sz@rban.


Biztos bekerült valami a szervezetedbe, de hogy csinál-e valami bajt, vagy az immunrendszered legyőzi, az a következő pár napban fog kiderülni. Mindenesetre, ha rosszul leszel vagy észreveszel magadon valami szokatlant, azonnal menj orvoshoz, akár Újévkor is, és meséld el neki a WC-s kalandodat. Ügyelet mindig van és az ilyen jellegű fertőzések nem játék.

De bízzunk abban, hogy nem lesz semmi bajod és vidáman Szilveszterezel, mert erre is van esélyed :-)

2011. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, vérmérgezés esélyes...
2011. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapos kézmosás után be is kellett volna jódozni, vagy valami mással fertótleníteni, még mindig megteheted.
2011. dec. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon rossz olvasni, hogy ilyen hülyeségeket csinálsz, de biztos van immunrendszered, úgyhogy ha valami bekerült, reméljük le tudja győzni :)
2011. dec. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!