Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit mondjak anyámnak hogy...

Mit mondjak anyámnak hogy elvigyen bőrgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

[link]


ilyen a pofám már 5 hónapja ,az önbizalmam viszont az nyár óta csökken


mit csináljak? jah elmehetnék egyedül is, de akkor meg jön azzal hogy ,először meg kell várni míg beszedem a gyógyszert amit a vesémre kaptam mert vmi baktérium volt benne..már nagyon nagyon szeretném ha szép lenne a bőröm ,de tudom hogy ez még a jövő dolga..


mit tennél a helyemben?

18f


2011. dec. 27. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy jó kozmetikus is csodát tud ezzel a börrel tenni! Sok kamasz fiú jár ezzel kozmetikushoz.
2011. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy bőrgyógyászra van szükséged?Szerintem próbálkozhatnál kozmetikusnál is.
2011. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmennék egyedül.
2011. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ilyen bőrrel???

nem csak egyszerű pattanások ,hanem már hetek-hónapok óta ott lévő piros szarok, meg akne is van nem is egy


én szívesen elmennék ,csak múltkor is voltam, és nem sokat javított ,de 6000 forintomba került:\

2011. dec. 27. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:

mondjuk az igaz,hogy a legtöbb gyógyszer amit fel szokott írni a bőrgyógyász ilyen problémákra,keményen megterheli a vesét,májat,de 1-2 hónap alatt viszont eltűntet mindent.

én megvárnám amíg helyrejön a vesém és utána mennék gyógyszerért.

2011. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikusnál én is voltam párszor serdülőkoromban, de nekem sem használtak semmit.

Én a bőrgyógyászt javaslom, és még valamit: Nyugi, helyre fog jönni!

2011. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 évesen nem kell, hogy anyuka vigyen orvoshoz, menj el egyedül. Az orvosnak meg kell mondanod, hogy milyen egyéb gyógyszereket szedsz és miért, akkor olyan szert tud adni, amik elbirják egymást.
2011. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!