Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány kilós fogyásnál kell...

Hány kilós fogyásnál kell esetleg valami betegségre gondolni?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok,júniusban 46 kg voltam,most 42 vagyok,pedig eszem,iszom,van étvágyam,mégis fogytam pár kg-t!
2012. jan. 1. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Súlyban ez még nem vészes.. de te alapból kórósan sovány vagy ezért javaslom fordulj szakemberhez!!!!!

Van menstruációd?

2012. jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze...az rendben van...mondjuk mindig is vékony voltam,de ennyire még nem volt kicsi a súlyom....
2012. jan. 1. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Én felszívódászavarra tippelek, a gasztroenterológián foglalkoznak vele.
2012. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva...én tiniként alacsonyabban voltam 45 kg és teljesen gebe voltam. Szerintem ez a magasságodhoz képest kórosan sovány! Lehet valami baj emögött!
2012. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg elég sovány lehetsz...én is 45 kg vagyok, de 163 centihez, és rajtam is elférne még pár kiló. Pajzsmirigyműködést már néztek nálad?
2012. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mostanában nem néztek....de a háziorvos milyen vizsgálatokat kérhet,mikre küldhet el?
2012. jan. 4. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
A testsúly 10%-át meghaladó csökkenés kórosnak mondható.
2012. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
anorexias vagy,csak titkolod.:)
2012. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!