Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez szerintetek?

Miért van ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Leirom alaposan hogy megértsétek, elég fura a problémám, és bele fogok bolondulni, komolyan már meg is akarok halni, nem akar elmúlni, nos tudjátok van a két mandulánk közt olyan pöcök ami lóg, és az nekem folyton hátra megy és érzem azt az érzést mint mikor lenyomjuk tudjátok az ujjunkat nemtudom miért van ez azóta van hogy összetörtem a centrum tablettát és úgy nyeltem le elég pocsék ize volt :S kérlek irjatok tippeket, miért vagyok ennyire szerencsétlen..
2012. jan. 20. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

és mikor törted össze a tablettát? ha mostanában volt, lehet felsértette. emiatt még nem kell meghalni..

de ha zavar, menj el dokihoz.

2012. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát kb 1 hete vagy másfél, kicsit piros is, de nekem mindig van valami bajom...ezzel tényleg el lehet menni orvoshoz? mondjuk nekem alapból szétmarta a torkom a gyomorsav
2012. jan. 20. 22:11
 3/4 A kérdező kommentje:
de porrá törtem össze a centrum tablettát, nemértem :(
2012. jan. 20. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy köze van a tablettához. A nyelvcsap (az a "pöcök") sérülés vagy gyulladás miatt megduzzadhat, illetve kinövéseket növeszthet. Emiatt néha irritáló érzéseket okoz. Ha ez tartósan így van és nagyon zavar, menj orvoshoz. Egyébként ha eleget iszol és tisztán tartod a szád, az is sokat segíthet.
2012. jan. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!